Buradasınız: Home » Manşet » Kırmızı Halıda Kate Middleton Rüzgarı

Kırmızı Halıda Kate Middleton Rüzgarı

Kırmızı Halıda Kate Middleton Rüzgarı

72.Bafta ödülleri sahiplerini buldu ve sizler için gecenin en stil 10 görünümünü belirledik.

İngiliz Sinema ve Televizyon Sanatları Akademisi tarafından düzenlenen 72. Bafta ödülleri görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Roma filminin en iyi film ödülüyle birlikte 4 ödülle damga vurduğu gecede ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülüne Olivia Coleman, “En İyi Erkek Oyuncu” ödülüne ise Rami Malek layık görüldü. Kraliyet ailesinin de katılım gösterdiği ödül töreninde, Cambridge Düşesi Kate Middleton beyaz kıyafeti ile dikkat çekti.

1-Kate Middleton

Prens William ile birlikte gecenin ilgi odağı olan Düşes Kate Middleton, Alexander McQueen tasarımı tek omzu açık bırakan elbisesi ve sade topuzuyla gecenin en şık kadınlarından oldu.

2- Cate Blanchett

Bob kesim saçları, renkli taşlarla bezeli zarif dekoltesi ve doğal makyajı ile beğeni toplayan ünlü oyuncu Christopher Kane tasarımı elbisesi ile gecenin en çok beğenilen isimleri arasında ön plana çıkıyor.

3-İrina Shayk

Gecenin en ilginç kıyafetlerinden biri ünlü modelin üstündeydi. Adeta maskülenliğin vücut bulmuş hali olmuş. Shayk, Burberry ceket pantolon takımıyla ölçülü bir biçimde göğüsünü açıkta bırakmış.

4-Stacy Martin

İki yanına bıraktığı uzun perçemleriyle ve doğal makyajıyla romantik bir hava yakalamış. Dior tasarımı şık siyah elbisesiyle adeta karanlıklar prensesini andırıyor.

5-Mary J. Blige

Mary J. Blige’in Ralph & Russo imzalı beyaz takımı sarı saçlarıyla uyum gösteren dore detaylarla farklılık kazanıyor.

6-Thandie Newton

Düz fön çektirdiği saçlarını özgür bırakan Thandie Newton, eteği ile farklılık kazanan Valentino tasarımı siyah bir elbise tercih etti.

7- Rachel Weisz

Gucci imzalı omuzları hareketli tül bir elbise tercih eden Weisz en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülüne layık görüldü.

 8- Glenn Close

71 yaşındaki usta oyuncunun bel motifi ile dikkat çeken elbisesi Alexander McQueen imzalı.

9 – Letitia Wright

Geceden ‘Yükselen Yıldız’ ödülü ile dönen Letitia Wright’ın beyaz takımı Stella McCartney tasarımı.

10-Salma Hayek

Meksika kökenli yıldızın bukalemun motifi ile dikkat çeken siyah kadife elbisesi Gucci tasarımı. Özellikle taş işlemeli saç bandı ve zarif topuzu ile gecenin en dikkat saçlarından biri oldu.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top