Buradasınız: Home » Haberler » İstanbul Kuaförler Odası Yeni Merkezine Kavuşuyor

İstanbul Kuaförler Odası Yeni Merkezine Kavuşuyor

İstanbul Kuaförler Odası Yeni Merkezine Kavuşuyor

Ali Haydar Alkoç’un geçen yıl başkan seçilmesinin ardından yeni bir hava yakalayan İstanbul Kadın Kuaförleri Odası yeniliklerine bir yenisini daha ekliyor.

İstanbul Kadın Kuaförleri Manikürcüleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası 27 Şubat 2019’da yeni merkez binasına kavuşuyor. Oda, Çarşamba günü tüm kuaför meslektaşların davet edildiği görkemli bir açılışa imza atmaya hazırlanıyor. İstanbul Kuaförler Odası, İstiklal Caddesi’nde yer alan yeni merkezinde, artık tüm eğitimlerin gerçekleşeceği müjdesini de veriyor. Oda Başkanı A.Haydar Alkoç bu yeni hizmetleri için şunları söylüyor;

“Yeni merkez binamızın açılış tarihini ilan etmekten memnuniyet duyuyorum. 27.02.2019 Çarşamba günü yeni merkezimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Merkezimiz İstiklal Caddesi’nin tam ortasında, son derece merkezi bir konumdadır. Üyelerimizin kolay ulaşımı için bu hassasiyeti gösterdik. İleri yaştaki üylerimizin ikinci katta bulunan merkezimize ulaşımı için bölgede tarihi binaların sıkça olmasından asansör olmamasına karşın, bizim binamızda asansör mevcuttur.

Merkezimizde 70 kişilik eğitim alanı bulunmaktadır. Dönemsel olarak vereceğimiz eğitimleri artık kendi merkezimiz de yapabileceğiz. Belediyeler bünyesinde yaptığımız eğitimlerde sürekli sorunlar çılması ve ulaşım sıkıntıları sebebiyle kendi merkezimizde çok rahat ve daha hızlı bir şekilde organize olacağız.”

Binanın yapımında destek olan sponsor firmalara teşekkür eden Alkoç, sektörün ve kuaförlere katkıda bulunmak isteyen kurumsal yapılar ile projeler geliştirmek ve fikir alışverişinde bulunmak için yönetim olarak daima hazır olduklarını dile getirdi.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top