Buradasınız: Home » Haberler » 2019 Uluslararası Kuaförlük Ödülleri Madrid’te Sahiplerini Buldu

2019 Uluslararası Kuaförlük Ödülleri Madrid’te Sahiplerini Buldu

2019 Uluslararası Kuaförlük Ödülleri Madrid’te Sahiplerini Buldu

Uluslararası Kuaförlük Ödülleri (IHA 2019) ilk ödülleri IFEMA, Madrid’de parlak bir ödül töreni ve podyum gösterisiyle sahiplerini buldu

Jim Shaw (İngiltere), Steven Smart (İngiltere), Sylvestre Finold (Fransa/İngiltere), Saco Hair (İngiltere) ve Angelo Seminara (İtalya/İngiltere) 2019 Uluslararası Kuaförlük ödüllerinin kazanan beş ismi oldu. Ünlü Saç Efsanesi İspanyol kuaför Lluís Llongueras, uluslararası 2019 Onur Ödülü’nün sahibi olurken, bu şeref ödülünü alan ilk kuaför oldu.

Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu dünyanın 30 farklı ülkesinden yaklaşık bin profesyonel, uluslararası kuaförlük endüstrisinin bu büyük gecesine katıldı. Uluslararası Kuaförlük Ödüllerinin Kurucusu ve Direktörü Mikel Luzea’nın ev sahipliği yaptığı ödül töreninin sunuculuğunu Sergi Bancells yaptı.

Beş kategorideki kazananlar, dünyanın dört bir yanından gelen on beş finalist arasından ortaya çıktı. En iyi uluslararası erkek ticari koleksiyonunda kazanan Jim Shaw (İngiltere), En iyi uluslararası kadın koleksiyonundaki ödül, “Raw ” adlı bir koleksiyonla başka bir İngiliz kuaför olan Steven Smart’a gitti. En iyi uluslararası avant-Garde koleksiyonu ödülü Fransız Sylvestre Finold, Yılın Uluslararası sanatsal ekibi kategorisinde kazanan , Richard Ashforth yönettiği takım Saco kazandı. Ve son olarak, Birleşik Krallık’ta yaşayan İtalyan kuaför Angelo Seminara, yılın ilk uluslararası kuaförü olarak taçlandırıldı.

Kazananlar, Trevor Sorbie, Tony Rizzo, Anthony Mascolo, Klaus Peter Ochs ve Carlo Bay olmak üzere beş ünlü kuaförden oluşan bir jüri tarafından oylandı. Türkiye’yi başarıyla temsil eden kuaför dostlarımız İlknur Akbulut ve Pınar Yıldırım ise ödül kazanamadı.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top