Buradasınız: Home » Etkinlikler » Style Masters 2018 Barselona Finalistleri Belli Oldu

Style Masters 2018 Barselona Finalistleri Belli Oldu

Style Masters 2018 Barselona Finalistleri Belli Oldu

Revlon Professional’ın desteklediği yarışma Style Masters 2018,  kuaförler için dünyanın en yaratıcı ve sanatsal çalışmalarını gösterme şansı veren eşsiz bir platform oluşturdu.

Style Masters Uluslararası Ödülleri arkasındaki felsefe, konsept üzerine kurulu bir koleksiyon oluşturulması: 1 kesim 3 farklı görünüm. Bu yıl Revlon Professional, yarışmaya renk katmak suretiyle bir adım daha ileri gidiyor. Bu yıl 10.yıldönümü kutlanacak yarışmada ödül kazanan tasarımlar, 4 Haziran Pazartesi günü 60’ın üzerinden yaklaşık 4 bin ünlü kuaförün katıldığı bir törenle sahiplerini bulacak. Türkiye’yi temsil eden Okan Yavuz’un ilginç saç modelleri ise ne yazık ki finale kalamadı.

Okan Yavuz’un Yarışmaya Katıldığı Saç Tasarımları

Kuaförler ve moda endüstrisinde büyük isimlerden oluşan uluslararası jüri, The Global Style Masters Ödülü (10.000 EURO ile ödüllendirilecek) ve En Güzel Renk Ödülü için (5.000 Euro ile ödüllendirilecek) 9 uluslararası finalist yarışacak. En İyi Sahne Performansı Ödülü (5.000 EURO ile ödüllendirilecek) Genç Yetenek Ödülü 3.000 EURO ile ödüllendirilecek. İşte 9 finalist model;

PAVLINA GEMEDZHIEVA (Bulgaristan)

CARLA FUENZALIDA DURÁN (Şili)

SABINE PÖSL (Almanya)

MANDY LAU HOI MAN (Hong Kong)

GIANNI FUSCHI (İtalya)

NATALYA ZHEGLOVA (Rusya)

MARIA MONTES CAMPAL (İspanya)

LINDA SCHUSTER (İsveç)

DAVID RAE (United Kingdom)

 

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top