Buradasınız: Home » Haberler » Gölcük Kuaförler Odası’ndan 1.Workshop Etkinliği

Gölcük Kuaförler Odası’ndan 1.Workshop Etkinliği

Gölcük Kuaförler Odası’ndan 1.Workshop Etkinliği

GSN Akademi ve Gölcük Berberler ve Kuaförler Odası iş birliği ilk workshop etkinliği önemli isimlerin katılımı ile gerçekleşti.

15 Mayıs Salı günü Gölcük’te gerçekleşen organizasyonda birbirinden ünlü eğitmenler sahnede izleyenleri büyüledi. Türkiye’nin en önemli Üst Düzey Topuz Eğitmeni Muhittin Yuşan, Kalıcı Makyajda Selin Süremen, Renklendirme Uzmanı Selçuk Ergin, Hair Stylist Bülent Keklikçi, Nida Ergin, İlkay Koç, Nurten Mercan, Rıfat Yılmaz, Melek Akkaya ve Gülsemin Demir gibi isimler bilgi birikimlerini katılımcılarla paylaştı.

Organizasyonda bir çok önemli konukta protokolde yerini aldı. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Fedarasyon Başkanı Bayram Karakaş’ın yanı sıra başka şehilerin ve ilçelerin oda başkanları da yoğun katılım gösterdi. İstanbul Kuaförler Odası Başkanı Ali Haydar Alkoç, İzmit Kuaförler Odası Başkanı Yavuz Doğar, Yalova Oda Başkanı Şenol Ulutürk ve Hendek Oda Başkanı Vahdet Çilek  etkinlikte yer aldı.

Organizasyonun ev sahipleri; Gölcük Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mevlüt Gül ve GSN Akademi Başkanı Gökhan Ergin; “bu workshop’ta sahne alan eğitmenlere, bizleri yanlız bırakmayan önemli misafirlerimize, Seval Kozmetik, SVS Kozmetik Ekibine, sponsorlarımızdan Bioplex İstanbul ve basın sponsoru KL Kuaför Life’a teşekkür ederiz.”şeklinde konuştular.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top