Buradasınız: Home » Manşet » MS Kalsedon Professional Ürün Ailesi

MS Kalsedon Professional Ürün Ailesi

MS Kalsedon Professional Ürün Ailesi

MS Kalsedon Professional ürün ailesi sülfat, paraben ve %100 formaldehit içermeyen saç dostu şampuan, bakım kremi, bakım maskesi ve bakım serumunu bünyesinde barındırıyor.

Bir Mak kozmetik markası olan MS Kalsedon Professional Türkiye genelinde bayiiler ve kuaför müşterileri ile tanışıyor. Şimdi gelin MS Kalsedon Professional ailesine daha yakından bakalım.

Milk & Run Honey Saç Bakım Şampuanı
Zayıflamış ve hassas saçlarına bakım ve onarım sağlamak isteyen kadınlar için ideal. İçerdiği malzemeler ile saç telini yapılandırarak aşırı yıpranmış saçların güç ve dayanıklılığını yeniden kazandırıyor. Zayıflayan, kırılan saç tellerini onararak, saçlarınızın daha yumuşak ve parlak olmasını sağlıyor. Saçlarınızın canlılığını arttırırken, kaybedilen nem dengesini tekrar kazandırmaya ve yıpranmalara bağlı kuruluğu gidermeye yardımcı oluyor.

Macadamia & Anti Hair Loss Saç Bakım Şampuanı
Tüm saç tipleri için uygun olan bakım şampuanı özellikle kuru ve yıpranmış saçlara onarım sağlıyor. İçerdiği Macadamia yağı sayesinde saç derisi tarafından kolayca emilmesi sayesinde, saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor. Şampuanın içinde bulunan vitaminler saç köklerini besleyerek saç dökülmesini önlemeye ve saç tellerini daha sağlam ve sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor.

Süt ve Bal Bakım Kremi
Süt proteinin ve bal özünün besleyici özelliği sayesinde saçın doğal yumuşaklığını tekrardan kazandırılmasına yardımcı oluyor. Kırık saç uçlarını onarırken, kaşıntı sorununu ortadan kaldrımaya yardım ediyor.

Argan ve Keratin Bakım Maskesi
Argan ve keratinin çift etkili formülü sayesinde saç derisinin ihtiyacı olan bakım desteğini veren maske, saç telinin yapılandırılmasını sağlıyor. Bu sayede aşırı yıpranmış saçların daha güçlü çıkmasını ve dayanıklılığının yeniden kazandırılmasına yardımcı oluyor.

Keratin & Argan Saç Bakım Şampuanı
İçerdiği keratin ve argan ile yıpranmış ve incelmiş saçlar için bakım yapar. Keratin ile zenginleştirilmiş formülüyle yıpranan saçları güçlendirirken, derinlemesine temizlik ve bakım sağlamaya, zayıflamış ve yıpranmış saç tellerini onarmaya yardımcı oluyor.

Macadamia Bakım Maskesi
Macadamia yağının güçlü nemlendirici özelliğini içeren formülüyle saça doğal nemini kazandırıyor. Bakım maskesi kuruluğu ortadan kaldırırken, saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırıyor. İçerisinde bulunan vitaminler sayesinde saçların dirençli ve sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor.

Keratin & Argan Yağlı Bakım
Saçın dengesine özen gösteren ve saçı ağırlaştırmadan esneklik ve hacim sağlayan onarım amaçlı bir serum. Keratin ve argan yağının mucizevi etkisiyle saçın beslenmesine yardımcı olan serum, dolgun, ipeksi ve dayanıklı saçlara sahip olmanıza destek veriyor.

Comments (1)

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top