Buradasınız: Home » Genel » Rihanna Kendi Makyaj Koleksiyonunu Çıkardı

Rihanna Kendi Makyaj Koleksiyonunu Çıkardı

Rihanna Kendi Makyaj Koleksiyonunu Çıkardı

Ne yapsa olay olan Rihanna, Fenty Beauty adını verdiği, kendi imzasını taşıyan bir makyaj koleksiyonunu piyasaya sürdü.

Nisan ayında ilk duyurusunu yaptığı makyaj koleksiyonu Fenty Beauty’i 8 Eylül’de kullanıcılarının beğenisine sunan Rihanna, böylece moda dünyasından sonra makyaj sektörüne de el attı. A’dan Z’ye kadınların ihtiyacı olan tüm makyaj malzemelerini barındıran koleksiyonda, ambalajların bir bal peteğini andıran altıgen tasarımları da bir hayli dikkat çekici.

7 Eylül gecesi New York Times Square’deki Sephora mağazasında, koleksiyonunun detaylarını hayranlarıyla paylaşan ünlü şarkıcı, yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Öyleki mağazanın önünde saatler süren kuyruklar oluştu. Markanın lansman gecesine Sarı bir kıyafet ve yine bu tonlarda bir makyaj yaparak katılan Rihanna, göz kamaştırıcı bir görünüm sergiledi.

Fenty Beuty Koleksiyonunda yok yok adeta, 40 farklı tonda fondöten, makyaj fırçaları, dudak parlatıcıları, bazlar, yağlar, transparan pudra, far, aydınlatıcı, kontür stickleri, yağ emici mendil ve makyaj süngeri yer alıyor. Ürünlerin altıgen kapakları mıknatıslı olduğu için her ürünü birbirine kenetleyerek çantanızda rahatlıkla taşıyabiliyorsunuz.

Kendi gibi koyu tenli kadınları da düşünen Rihanna, Killawatt adlı altın renkli aydınlatıcısı koleksiyonun en dikkat çekici ürünü olarak göze batıyor. Ürünler fiyatları ise 16-34 dolar arasında değişiyor.

Yorum Yapın

© 2015 Designed By Atokyay

Scroll to top